НАГРАДИ В
 ДЕСЕТО ИЗДАНИЕ  НА ТЕАТРАЛЕН ФЕСТИВАЛ ЗА ДЕЦА И ЮНОШИ  ‚МАЛКИЯТ ПРИНЦ – 2015“

КАТЕГОРИЯ ДЕТСКИ СПЕКТАКЛИ

ГОЛЯМАТА НАГРАДА НА ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО  СТАТУЕТКА ‚МАЛКИЯТ ПРИНЦ‘ И ПАРИЧНА  НАГРАДА
КУКЛЕН ТЕАТЪР „ПАЛЕЧКО“ ПРИ ОДК ВАРНА ЗА СПЕКТАКЪЛА „НИЕ ВРАБЧЕТАТА“
ПОСТАНОВКА МАРГАРИТА ШИШКОВА

ПЪРВА НАГРАДА  ЗА СПЕКТАКЪЛ– ПЛАКЕТ И ПАРИЧНА НАГРАДА
ДТС  ПРИ НЧ ‚РАЗВИТИЕ‘ –  СЕВЛИЕВО
ЗА СПЕКТАКЪЛА  „ПРИНЦЕСАТА И СВИНАРЯТ“ ОТ  ПАНЧО ПАНЧЕВ
ПОСТАНОВКА  НИКОЛАЙ  УЗУНОВ

ВТОРА НАГРАДА  ЗА СПЕКТАКЪЛ – ПЛАКЕТ И ПАРИЧНА  
УТС ‚ВИК‘ ПРИ НЧ ‚БОРБА 1896‘  – КНЕЖА
ЗА СПЕКТАКЪЛА  „НАЙ-СМЕШНО ГРОЗНИЯТ ИТАЛИАНЕЦ“  ОТ ПАНЧО ПАНЧЕВ
ПОСТАНОВКА НАТАЛИЯ АНДРЕЕВСКА

ТРЕТА НАГРАДА ЗА СПЕКТАКЪЛ – ПЛАКЕТ И ПАРИЧНА
ДТК  ‚АРТИ‘ ПРИ ТРАКИЙСКО ДРУЖЕСТВО ВАРНА
ЗА СПЕКТАКЪЛА „ВЪЛКЪТ И СЕДЕМТЕ КОЗЛЕТА“ ОТ НЕДЯЛКО ЙОРДАНОВ
ПОСТАНОВКА ДАНИЕЛА СТОЙЧЕВА

НАГРАДА ЗА ЖЕНСКА РОЛЯ НЕ СЕ ПРИСЪЖДА

НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРА   МЪЖКА РОЛЯ – ПЛАКЕТ И ПАРИЧНА
НА АНАТОЛИ КУТЕВ ОТ КНЕЖА
ЗА РОЛЯТА НА ИТАЛИАНЕЦА  БОРТОЛО
 ОТ СПЕКТАКЪЛА  „НАЙ-СМЕШНО ГРОЗНИЯТ ИТАЛИАНЕЦ“

 НАГРАДА ЗА ПОДДЪРЖАЩА МЪЖКА РОЛЯ – ПАРИЧНА НАГРАДА И ПЛАКЕТ
ЕМИЛ САШЕВ ОТ ЦЕРОВА КОРИЯ
ЗА РОЛЯТА НА ПЕТЕЛА ДИМИТЪР
В „ПРИКЛЮЧЕНИЯ ОПАСНИ СЪС ГЕРОИ СЛАДКОГЛАСНИ“

НАГРАДА ЗА ПОДДЪРЖАЩА  ЖЕНСКА РОЛЯ – ПАРИЧНА НАГРАДА И ПЛАКЕТ
НА БОРИСЛАВА ПЕТРОВА ОТ БЕЛЕНЕ
ЗА РОЛЯТА НА ДИРЕКТОРКАТА В ‚КУКУВИЦАТА‘ ОТ ЕЛИН РАХНЕВ

КАТЕГОРИЯ ЮНОШЕСКИ ТЕАТРИ:

  ГОЛЯМАТА НАГРАДА НА ОБЩИНА ВЕЛИКО ТЪРНОВО  СТАТУЕТКА ‚МАЛКИЯТ ПРИНЦ‘  И ПАРИЧНА  НАГРАДА
ТШ ПРИ МЛАДЕЖКИ КУЛТУРЕН ЦЕНТЪР БУРГАС
ЗА СПЕКТАКЪЛА „ЛЮБОВТА СЕ ЗНАЕ, ДО СМЪРТТА ЩЕ ТРАЕ“
ПО ЗДЕНЕК ПОДСКАЛСКИ , ПОСТАНОВКА РУМЕН ВЕЛЕВ

ПЪРВА НАГРАДА  ЗА СПЕКТАКЪЛ– ПЛАКЕТ И ПАРИЧНА НАГРАДА
ВТФ ‚ВРАБЧЕТА“  ПРИ СТОЛИЧЕН ЦЕНТЪР ЗА РАБОТА С ДЕЦА – СОФИЯ
ЗА СПЕКТАКЪЛА   „ЧУДО НЕЧУВАНО, ЧУДО НЕВИЖДАНО“

 ВТОРА НАГРАДА  ЗА СПЕКТАКЪЛ – ПЛАКЕТ И ПАРИЧНА НАГРАДА
ТС  „‚ХОМО ЛУДЕНС“ – СЛИВЕН
ЗА СПЕКТАКЪЛА „ ОСМИЯТ ОЛТАР“ – ПОСТАНОВКА  РУМЕН УЗУНОВ

 ТРЕТА НАГРАДА  ЗА СПЕКТАКЪЛ – ПЛАКЕТ И ПАРИЧНА НАГРАДА
ТЕАТЪР „ПРИЯТЕЛИ“ –  ПРИ МЛАДЕЖКИ ДОМ ПАЗАРДЖИК
ЗА СПЕКТАКЪЛА  ‚ПРЕДЛОЖЕНИЕ‘ ОТ АНТ.П.ЧЕХОВ
                                      ПОСТАНОВКА АЛЕКСАНДЪР БРАТОЕВ

 НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРА  ЖЕНСКА РОЛЯ – ПАРИЧНА И ПЛАКЕТ
ВИКТОРИЯ ЖИВКОВА  ОТ ВАРНА
ЗА РОЛЯТА НА ЛОРА В СПЕКТАКЪЛА „НИРВАНА“,
ПОСТАНОВКА СИЯ ПАПАЗОВА

  НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРА  МЪЖКА  РОЛЯ – ПАРИЧНА И ПЛАКЕТ
НА ЕВЕЛИН ЛАЗАРКОВ ОТ СОФИЯ ЗА РОЛЯТА НА ПРИНЦА
В  „ЧУДО НЕЧУВАНО, ЧУДО НЕВИЖДАНО“
Постановка М.Тафрова и Ирина  Денчева

  НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРА  ПОДДЪРЖАЩА  ЖЕНСКА  РОЛЯ
РАДИНА БОМБОВА ОТ СЛИВЕН
ЗА РОЛЯТА НА ВЪЛА В СПЕКТАКЪЛА ‚ВЪЛЦИ НЕМА ‘ ОТ ПАНЧО ПАНЧЕВ
ПОСТАНОВКА РОСЕН УЗУНОВ

 НАГРАДА ЗА НАЙ-ДОБРА  ПОДДЪРЖАЩА  МЪЖКА  РОЛЯ
ЕЛИСЛАВ ВАСИЛЕВ ОТ СЛИВЕН
ЗА РОЛЯТА НА ГНЕВА В СПЕКТАКЪЛА  „ОСМИЯТ ОЛТАР“
ПОСТАНОВКА РОСЕН УЗУНОВ

ПООЩРИТЕЛНА  ПРЕДМЕТНА НАГРАДА ЗА СПЕКТАКЪЛ НА
ТЕАТРАЛНО СТУДИО „НИЕ, ВРАБЧЕТАТА“
ПРИ БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ „СВ. ИВАН РИЛСКИ“  – ХАТИВА, ИСПАНИЯ
ЗА СПЕКТАКЪЛА „ВАШЕ ВЪОБРАЖЕНИЕ“,
ПОСТАНОВКА ВАНЯ ПЕНЧЕВА

ПООЩРИТЕЛНА ПРЕДМЕТНА НАГРАДА ЗА ЖЕНСКА РОЛЯ НА
ДИЯНА ТАШКОВА ОТ СОФИЯ ЗА РОЛАТА НА КРАЛИЦАТА – МАЙКА
В СПЕКТАКЪЛА „ЧУДО НЕЧУВАНО, ЧУДО НЕВИЖДАНО“
Постановка М.Тафрова и Ирина  Денчева

ПООЩРИТЕЛНА  ПРЕДМЕТНА  НАГРАДА  ЗА МЪЖКА РОЛЯ НА
ДИМЧО  МАДАМЛИЕВ  ОТ СЛИВЕН  
ЗА РОЛЯТА  НА МИМА В СПЕКТАКЪЛА  „ОСМИЯТ ОЛТАР“
ПОСТАНОВКА РОСЕН УЗУНОВ